خبر

ساخت وبلاگ

زندگی شخصی من از کارم جدا است. وطن پرستی یکی از دلایل جدایی از همسرم بود. زرگری در پایان گفت:همسر سابقم هیچ علاقه‌ای به ایران نداشت. او مخالف کار کردن من در ایران بود. من عاشق کشورم هستم و به شغلم علاقه دارم.

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان در خصوص حواشی اخیر خود توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش تابناک ورزشی، سمیرا زرگری برزگر سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان در مورد حواشی که برایش اتفاق افتاد گفت: من کاملا مستقل بزرگ شده‌ام. زندگی را با زحمات خودم ساختم. هیچ وقت نیازمند کسی نبودم. از سن ۱۶ سالگی عضو تیم ملی اسکی بودم. اجازه نمی‌دهم کسی در زندگی شخصی من دخالت کند.

او ادامه داد: زندگی شخصی من از کارم جدا است. وطن پرستی یکی از دلایل جدایی از همسرم بود. زرگری در پایان گفت:همسر سابقم هیچ علاقه‌ای به ایران نداشت. او مخالف کار کردن من در ایران بود. من عاشق کشورم هستم. به شغلم علاقه دارم.

طلاق سرمربی ایران از شوهرش بخاطر تیم ملی

 

 
خبر...
ما را در سایت خبر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : برق barghmag بازدید : 379 تاريخ : جمعه 15 اسفند 1399 ساعت: 4:16

سخنگوی وزارت خارجه گفت: با تلاش های فشرده دیپلماتیک در تهران، وین و پایتختهای همه اعضای شورای حکام و همراهی چین و روسیه، طرح قطعنامه منتفی شد.

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در توضیح تحول امروز در آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار کرد: با تلاش های فشرده دیپلماتیک در تهران، وین و پایتخت‌های همه اعضای شورای حکام و به ویژه سه کشور اروپایی و همچنین همراهی چین و روسیه، طرح قطعنامه منتفی شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه کرد: تحول امروز می‌تواند مسیر دیپلماسی را که ایران و آژانس باز کرده اند، حفظ و زمینه را برای اجرای کامل تعهدات از سوی تمامی طرف های برجامی فراهم کند.

خطیب زاده تاکید کرد: ایران امیدوار است، طرف‌های مشارکت کننده در برجام بتوانند با استفاده از این فرصت و با همکاری جدی، اجرای کامل برجام از سوی همه را تضمین کنند.

انتهای پیام/

خبر...
ما را در سایت خبر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : برق barghmag بازدید : 370 تاريخ : جمعه 15 اسفند 1399 ساعت: 4:15

جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: سرمایه‌گذاری بر روی نیرو‌های جوان جامعه باعث افزایش قدرت جامعه می‌شود.

ارتقای مهارت جوانان موجب افزایش اقتدار ملی می‌شودبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  امیر سرتیپ «محمدرضا قرایی آشتیانی» جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز در همایش «پنجه‌های کارآمد، سربازان ماهر» با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید زیادی بر علم‌اندوزی داشته‌اند، اظهار کرد: در مباحث امنیتی و دفاعی یکی از مسائل بسیار اثربخش، قدرت و اقتدار است؛ همچنین یکی دیگر از مؤلفه‌های قدرت دفاع ملی، قدرت دفاعی محسوب می‌شود که بسیار تأییدکننده است به نحوی که سایر مؤلفه‌ها را پشتیبانی و فضای امنی ایجاد می‌کند تا استعداد‌ها شکوفا شود.

وی افزود: همچنین یکی دیگر از مهمترین مؤلفه‌های قدرت دفاعی، توان فیزیکی است؛ یعنی نیرو‌های مسلح ماهر باید نیروی آموزش‌دیده و مجهز به تسلیحات روز و فناوری‌های به‌روز باشند. بر این اساس، نیروی جوان و مستعد یک وسیله استراتژیک و ارزشمند برای هر کشور محسوب می‌شود.

جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ادامه داد: اگر روی این نیروی جوان جامعه سرمایه‌گذاری شود، مؤلفه‌های قدرت ارتقا می‌یابد؛ لذا هرچه نیروی جوان دارای مهارت باشد، قدرت و اقتدار ملی افزایش می‌یابد.

امیر آشتیانی اضافه کرد: البته خود محیط سربازی، قدرت‌آفرین است؛ به‌عنوان مثال، ارتقای روحی و اعتماد به نفس، نظم‌پذیری و انطباق گروهی، تقویت روحیه جوانمردی و شجاعت، خوداتکایی و خودباوری، مسئولیت‌پذیری، قانون‌پذیری، خودسازی و خودکنترلی، افزایش توانمندی‌های ذهنی و آمادگی‌های جسمی و تمرین در شرایط سخت، ازجمله مواردی است که در شرایط سربازی به وجود می‌آید.

وی با بیان اینکه در این شرایط آموزش و پرورش نقش حاکمیتی دارد، عنوان کرد: افرادی که به‌عنوان سرباز وارد نیرو‌های مسلح می‌شوند، مسئولیت خطیر دفاعی- امنیتی را بر عهده دارند، به همین خاطر، بهترین دوره ارائه آموزش‌های مهارتی، قبل از خدمت است؛ لذا هرچه در آموزش مهارتی قبل از سربازی سرمایه‌گذاری شود، نتایج آن سودمندتر است.

جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: امکان انتخاب محل خدمت حتی‌الامکان در شهر محل سکونت تا شعاع ۳۰۰ کیلومتری، امکان انتخاب سازمان خدمتی در قالب ابلاغیه ستاد کل نیرو‌های مسلح، اولویت دریافت امریه برای دستگاه‌های غیر نظامی، تعویق تاریخ اعزام به مدت شش ماه برای مشمولانی که دوره‌های مهارتی بلندمدت را طی می‌کنند و تأخیر و یا تعجیل در اعزام به خدمت، بخشی از این مشوق‌هایی است که برای دوره قبل از سربازی در نظر گرفته شده است.

وی استفاده از مزایای کارآموزی و کارورزی برای داوطلبان مهارت‌آموز در شرکت‌های دانش‌بنیان، به‌کارگیری دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی در مراکز علمی و تحقیقاتی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی کشور بر اساس تفاهم‌نامه منعقده سهمیه مقرر، اعطای درجه تشویقی، اولویت برای بخشودگی قسمتی از اضافه خدمت سنوات و انضباطی، اعطای تشویق مالی بر اساس ضوابط ابلاغی برای کارکنان وظیفه‌ای که موفق به گذراندن دوره‌های مهارت‌آموزی می‌شوند، تشکیل استارت‌آپ ویژه کارکنان وظیفه دارای مهارت در حین خدمت برای شناسایی استعداد‌های برتر مهارتی، حمایت مادی و معنوی برای پذیرش ایده و تبدیل ایده به محصول با رعایت مسائل امنیتی و حفاظتی، برگزاری مسابقات لیگ مهارت برای سربازانِ دارای مهارت و تشویق رتبه‌های برتر، برگزاری آزمون ادوار برای کارکنان وظیفه دارای مهارت فاقد گواهینامه و فراهم کردن امکان تحصیل از راه دور برای کارکنان وظیفه زیر دیپلم را بخشی از مشوق‌های پیش‌بینی شده برای حین خدمت عنوان کرد.

انتهای پیام/

خبر...
ما را در سایت خبر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : برق barghmag بازدید : 361 تاريخ : جمعه 15 اسفند 1399 ساعت: 4:14